Raki Qershie – Ervini Kukës 200 ml & 700 ml

600.00 L2,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop
Clear
Compare
SKU: N/A Kategori Tags: , ,

Raki Qershie – Raki e prodhuar ne cilesine e kerkuar me kualitet dhe me aromë të pastër qershie.

Additional information

Weight N/A
Sasia

200 ml, 700 ml

Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Qershie – Ervini Kukës 200 ml & 700 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Edua Shop
  • Vendor: Edua Shop
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu

Raki Qershie - Ervini Kukës 200 ml & 700 ml

600.00 L2,000.00 L

Shto ne shporte