Raki Rrushi – Ervini Kukës

200.00 L850.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop
Clear
Compare

Raki Rrushi – Tradita me e vjeter e tryezes familjare shqiptare e prodhuar ne menyre tradicionale dhe dashamirese nen kujdesin e vazhdueshem mbi ruajtjen në mënyrë perfekte te aromës origjinale të rrushit.

Variante: 50 ml & 100 ml & 500 ml $ 700 ml

Additional information

Weight 0.5 kg
Sasia

100 ml, 50 ml, 500 ml, 700 ml

Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Rrushi – Ervini Kukës"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

200.00 L850.00 L

Shto ne shporte