Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml) HUUMë

1,750.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Out of stock

Compare

I formuluar me përbërësit më cilësore dhe ushqyes për lëkurën, vaji ynë është ideal për lëkurë të thatë, të ndjeshme ose të kombinuar.

Përbërësit:

  • Vaj organik luledielli
  • Vaj organik jojoba
  • Vaj organik i susamit
  • Kaçë
  • Lule aguliçe
  • Bimë makthi
  • Vitamin E

Si ta përdorni:

  1. Me majat e gishtave të pastër, masazhoni disa pika në fytyrën e pastruar dhe të lagësht, duke bërë lëvizje rrethore në drejtim nga poshtë lart, derisa vaji të jetë përthithur.
  2. Masazhi i butë do t’i japë lëkurës tuaj një forcim të qarkullimit të gjakut.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml) HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml) HUUMë

1,750.00 L