Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml) HUUMë

1,750.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Available on backorder

Compare

I formuluar me përbërësit më cilësore dhe ushqyes për lëkurën, vaji ynë është ideal për lëkurë të thatë, të ndjeshme ose të kombinuar.

Përbërësit:

 • Vaj organik luledielli
 • Vaj organik jojoba
 • Vaj organik i susamit
 • Kaçë
 • Lule aguliçe
 • Bimë makthi
 • Vitamin E

Si ta përdorni:

 1. Me majat e gishtave të pastër, masazhoni disa pika në fytyrën e pastruar dhe të lagësht, duke bërë lëvizje rrethore në drejtim nga poshtë lart, derisa vaji të jetë përthithur.
 2. Masazhi i butë do t’i japë lëkurës tuaj një forcim të qarkullimit të gjakut.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml) HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: HUUMë
 • Vendor: HUUMë
 • Address:
 • No ratings found yet!

Main Menu

Vaj hidratues për fytyrë – Kaça & Lule Aguliçe (30ml) HUUMë

1,750.00 L

Shto ne shporte