Vaj intensiv për flokë – Vaj bademi, fara të rrushit, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (100ml) HUUMë

1,650.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Out of stock

Compare

Ky vaj është i formuluar me përbërës 100% natyral që funksionojnë për të mbrojtur, forcuar dhe riparuar flokët e dëmtuar, duke i dhënë një shkëlqim shtesë.

Përbërësit:

 • Vaj luledielli
 • Vaj i farave të rrushit
 • Vaj bademi
 • Vaj jojoba
 • Vaj ricini
 • Vaj eterik livande
 • Vitamin E

Si ta përdorni:

 1. Për trajtim kondicionues:
  Aplikoni 1 deri 2 lugë vaji të ngrohtë në skalpin e kokës. Masazhoni butësisht kokën duke shpërndarë vajin nëpërmjet flokëve deri tek majet. Lëreni të veprojë të pakten 15 minuta. Pastroni flokët dhe stiloni si zakonisht.
 2. Për trajtim intenziv:
  Mbështilleni flokët e lyera me vaj me peshqir për 30 minuta apo gjatë gjithë natës. Pastroni flokët dhe stiloni si zakonisht.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj intensiv për flokë – Vaj bademi, fara të rrushit, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (100ml) HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj intensiv për flokë – Vaj bademi, fara të rrushit, fara të kajsisë dhe gjalpë kakao (100ml) HUUMë

1,650.00 L