Verë Duka Cabernet Sauvignon 0.75 Litër

1,950.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Duka

In stock

Compare

Verë me ngjyrë rubin të ndezur, e dendur, me aroma të larmishme ku spikasin kumbulla, mendra dhe aroma e manushaqes. Ka shije të thatë, të freskët, mjaft tanike, me trup dhe të qëndrueshme. Këshillohet të shoqërohet me gatime viçi furre, shpendësh të egër dhe djathra të stazhionuara. 14% vol

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Duka Cabernet Sauvignon 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Duka Cabernet Sauvignon 0.75 Litër

1,950.00 L

Shto ne shporte