Verë Duka Merlot 0.75 Litër

1,450.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Duka

In stock

Compare

Verë e kthjellët me ngjyrë rubin të plotë, e dendur, me shumëllojshmëri aromash ku ndihet molla e kuqe, manaferra e boronica. Vera është e thatë, tanike, e shijshme, me trup dhe mjaft e qëndrueshme. E përshtatshme për t’u shoqëruar me sallamra të stazhionuara, mish të kuq në prush, qingj në furrë me perime. 14% vol

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Duka Merlot 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu