Verë Reserva Duka 0.75 Litër

4,550.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Duka

In stock

Compare

Ky edicion i limituar është një përzierje e variteteve të rrushit Cabernet Sauvignon, Tempranillo e Merlot të kultivuar në vreshtat e kantinës Duka. Karakteristikë e kësaj vere janë përzgjedhja e përpiktë e veshulëve të shëndetshëm dhe maturimi në barrik lisi francez. Cilësi që më pas do të japin amëz delikate dhe fine në verë. 14.5 % vol

 

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Reserva Duka 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Reserva Duka 0.75 Litër

4,550.00 L

Shto ne shporte