Verë Gjergj Kastrioti Skënderbeu Quirina Riesling 750 ml

500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

9 in stock

Compare

Riesling është një verë e bardhë aromatike freskuese e shijshme. Riesling është një nga verërat e pakta që ka formën e saj unike të shisheve, e cila është e gjatë, xhami e hollë dhe e lehtë për t’u hedhur në raft. Kujdes: Sipas legjislacionit shqiptar, ky produkt nuk lejohet të konsumohet nga persona që nuk kanë mbushur moshën 18 vjeç.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Gjergj Kastrioti Skënderbeu Quirina Riesling 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Gjergj Kastrioti Skënderbeu Quirina Riesling 750 ml