Verë Juga e Bardhë Faba 0.75 Litër

1,300.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Faba

In stock

Compare

2021

Lind nga vreshta me dendësi të rregullt për hektar.

Varietetet që e komponojnë janë Chardonnay & Sau-
vignon Blanc.

E përshtatshme për të gjithë llojet e peshkut dhe tëmishrave të bardhë. Serviret në temperaturën.8-10° C  Alk -13 %

 

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Juga e Bardhë Faba 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Juga e Bardhë Faba 0.75 Litër

1,300.00 L

Shto ne shporte