Verë Lundra Chardonnay 1 Litër

1,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

6 in stock

Compare

Vere Lundra Chardonnay 1000 ml: Chardonnay është një varietet ndërkombëtar i rrushit që rritet mirë në një numër rajonesh. Ne ngjyre te verdhe me nje shkelqim ngjyre floriri vera me aromen e saj te kujton kohen e pjekjes te portokallit. Ka gjthashtu arome frutash te lehte. Shija eshte lehtesisht acide por e balancuar. Te le nje shije te fresket qe zgjat. Sugjerohet te konsumohet me ushqime deti, peshk dhe djathra te fresket. Te sherbehet e ftohte ne temperaturen 10-12 ° C

Additional information

Weight 1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Lundra Chardonnay 1 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Lundra Chardonnay 1 Litër

1,200.00 L

Shto ne shporte