Verë Medaur Kallmet 750 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

5 in stock

Compare

Kallmeti është varietet autokton shqiptar, Rrushi prodhohet në terrene optimale në vreshtat e Malësisë së Madhe, ka 13% alkol dhe ka shije karakteristike të butë që zgjat.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Medaur Kallmet 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu