Brandy XO Aquila Group 0.7 Litër

2,900.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Aquila Group

In stock

Compare

Brandy Aquila X.O është një përzjerje unike e distilateve të rrushit të përzgjedhur me kujdes nga fucitë e drurit më të vjetra në kantinën tonë. Aromatik dhe elegant, brandy jonë ka gjurmët e vjetërimit në dru për një kohë të gjatë duke i dhënë një aromë të pasur dhe komplekse.
Ky distilat është i vjetëruar për 8 vjet në barik francez.

Grada alkolike (% Vol): 40

 

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Brandy XO Aquila Group 0.7 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Brandy XO Aquila Group 0.7 Litër

2,900.00 L

Shto ne shporte