Buqetë çarjash, vaj ulliri, punime druri Subashi

2,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Subashi

1000 in stock

Subashi Olive Oil është krijuar që në vitin 2005 dhe prodhon vaj ulliri, punime me dru ulliri, erëza nga ullishta, sapun me vaj ulliri, aromatik natyral, ullinj tavoline, çajëra të zonës etj.

Prodhim tipik i zonës, të lidhura me ullishtarinë dhe stinën.

Compare

Paketim për dhuratën ideale per njerzit tuaj te afert.

Paketimi përmban – Buqete cajrash (caj mali, caj rigon I kuq, sherebel, livando), vaj ulliri extra I virgjer 100ml, set mengjesi ne dru ulliri(thika e gjalpit+luga e mjaltit).

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Buqetë çarjash, vaj ulliri, punime druri Subashi"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Buqetë çarjash, vaj ulliri, punime druri Subashi

2,500.00 L

Shto ne shporte