Çaj Organik ‘Detox’ Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al

In stock

Compare

Kjo përzierje çaji bimor organik përmban boronicë, cyan dhe limon. Çaji bimor DETOX ndihmon në pastrimin e mëlcisë dhe në eliminimin e toksinave nga trupi.
Detox është një përzierje organike bimore që ju ndihmon t’i eleminoni ato në mënyrë natyrale:
nxit metabolizmin
pastron mëlçinë
promovon shëndetin e zorrëve
Ka përfitime të mëdha të pirjes së rregullt të këtij çaji, si përmirësimi i mirëqenies së funksionit të mëlçisë tuaj dhe pastrimin e traktit tretës. Çaji detox ndihmon edhe me toksinat që përmban trupi jonë. Në përgjithësi është një përzgjedhje e shkëlqyer për një imunitet më të mirë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çaj Organik ‘Detox’ Botanikal by Filipi Co 100 gr"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Çaj Organik 'Detox' Botanikal by Filipi Co 100 gr

2,200.00 L

Shto ne shporte