Kuti Klasike Festash Chocoalb

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Chocoalb

In stock

Compare

Kjo është kutia jonë me 9 zemra të mbushura me dashuri, me tre shijet origjinale të çokollatës: çokollatë të bardhë me damarë të kuq, të mbushur me aromë trëndafili, çokollatë qumështi me shije lajthie, dhe çokollatë të zezë me shije pikante.

Pesha: 170 gr

Additional information

Weight 0.17 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Kuti Klasike Festash Chocoalb"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu