Çokollata Premium Chocoalb

3,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Chocoalb

In stock

Compare

Kutia Premium përmban 20 çokollata artizanale përgatitur me mjeshtëri nga çokolatieri ynë. Janë 10 qytete/zona të Shqipërisë dhe në kuti gjenden nga dy çokollata për sejcilin qytet.

Tirana -vaj ulliri kokërrbardhë; Gjirokastra-lajthi visoke: Berati-fik i thatë Roshniku; Durresi-verë e kuqe Shesh i Zi; Vlora me kripë Narte; Përmeti-Petale trëndafili; Korça-Spec i kuq djegës; Shkodra-boronicë nga Malësia e Madhe; Saranda-portokall Borshi; Dibra-kumbulla e thatë e Shumbatit

Pesha: 795 gr

Additional information

Weight 0.79 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Çokollata Premium Chocoalb"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu