Raki Entuziazëm Faba 0.75 Litër

1,300.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Faba

In stock

Compare

Nga distilimi i verërave më cilësore dhe stokimi për një periudhë në fuçi lisi, lind kjo raki e mrekullueshme me ngjyrë brilante të artë 40% alk.

 

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Entuziazëm Faba 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Raki Entuziazëm Faba 0.75 Litër

1,300.00 L

Shto ne shporte