Raki Kumbulle – Ervini Kukës

200.00 L850.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop
Clear
Compare

Raki kumbulle, një raki me një shije të pastër dhe naturale e bërë nga fermentimi dhe distilimi i kumbullave me nje kujdes deri ne piken e fundit te shishes.

Variante: 50 ml & 100 ml & 200 ml & 500 ml & 700 ml

Additional information

Weight 0.5 kg
Sasia

100 ml, 200 ml, 50 ml, 500 ml, 700 ml

Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Kumbulle – Ervini Kukës"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

200.00 L850.00 L

Shto ne shporte