Sapun për trup me livando HUUMë

600.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Available on backorder

Compare

Një sapun relaksues për trupin, i mbushur me livandë të freskët, duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të mëndafshtë. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

– Livanda ndihmon në reduktimin e inflamacionit të lëkurës dhe hiperpigmentimit, duke e bërë lëkurën të butë
– Është zbuluar gjithashtu se livanda është e shkëlqyer për trajtimin e muskujve të lodhur dhe të ngurtësuar
– Mund të ndihmojë në qetësimin apo zbutjen e ekzemës dhe të lëkurës së thatë

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
  Gjalpë shea
  Vaj ulliri
  Vaj luledielli
  Vaji Ricini
  Uji
  Lye
  Vaj jojoba
  Vaj esencial rozmarine
  Vaj esencial livando
  Gjethet e thata të livandës

Si ta përdorni:

 1. Fërkoni një sfungjer të lagur dushi me sapun disa herë derisa të prodhohet sasia ideale e shkumës. Gjithashtu mund ta aplikoni sapunin drejtpërdrejt në lëkurë të lagur.
 2. Pastroni butësisht trupin tuaj lart e poshtë.
 3. Shpërlajeni trupin me ujë dhe thajeni lëkurën tërësisht me një peshqir të butë kur të mbaroni.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Sapun për trup me livando HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: HUUMë
 • Vendor: HUUMë
 • Address:
 • No ratings found yet!

Main Menu