Sapun skrub për trup – Gjalpë kakao dhe kafe HUUMë

750.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Out of stock

Compare

Me përbërje të kafesë dhe gjalpë kakao, skrabi ynë për trup është një klasik në mesin e gamës sonë të gjerë të sapunëve. Ideale për të gjitha tipet e lëkurës.

– Kafeja është një eksfolues i shkëlqyeshëm, duke ndihmuar në pastrimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës.
– Antioksidant i fuqishëm kundër celulitit dhe gjithashtu ndihmon në tonifikimin e lëkurës
– Gjalpi i kakaos është i pasur me antioksidantë me veti kundër plakjes, ndihmon në qetësimin dhe reduktimin e inflamacionit të lëkurës
– Hidraton thellësisht lëkurën.

Përbërësit:

 • Gjalpë kakao
 • Vaj kokosi
 • Vaj ulliri
 • Hidroksid natriumi
 • Ujë
 • Kafe e bluar

Si ta përdorni:

 1. Sigurohuni që trupi juaj të jetë plotësisht i lagur dhe i zbutur me ujë të ngrohtë për të shmangur dëmtimin e lëkurës tuaj.
 2. Aplikoni scrub-in me duar.
 3. Mbuloni trupin tuaj me një sasi të mjaftueshme të scrub-it.
 4. Masazhojeni sapunin në lëkurën tuaj duke përdorur lëvizje rrethore.
 5. Shpëlarjeni trupin tërësisht me ujë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Sapun skrub për trup – Gjalpë kakao dhe kafe HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Sapun skrub për trup – Gjalpë kakao dhe kafe HUUMë

750.00 L