Set dhuratë për pastrim të dyfishtë HUUMë

1,800.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

1 in stock

Compare

Set dhurate për fytyrë për pastrim të dyfishtë (double cleansing) me produktet më të preferuara nga HUUMë:

– 1 x sapun për fytyrë (për të gjitha tipet e lëkurës) me livandë, vaj bademi i ëmbel dhe gjalpë shea
– 1 x balsam për pastrimin e fytyrës me vaj jojobe & vitamin E

Të gjitha produktet janë 100% natyrale dhe të punuara me dorë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Set dhuratë për pastrim të dyfishtë HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Set dhuratë për pastrim të dyfishtë HUUMë

1,800.00 L

Shto ne shporte