Skrub për trup – Vaj bademi & livandë HUUMë

900.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Out of stock

Compare

Një skrub trupi i mbushur me përbërës të pasur që ndihmon në riparimin, rigjenerimin dhe freskimin e lëkurës tuaj.

Përbërësit:

 • Kripë deti
 • Vaj kokosi
 • Vaj i bademit të ëmbël
 • Vaj i farës së lulediellit
 • Acid stearik
 • Dyll blete
 • Emulsifikues
 • Fenoksietanol
 • Glicerinë*
 • Vaj livande

Përfitimet:

 • Kripa e detit ndihmon në pastrimin e poreve, balancon yndyrën dhe ruan lagështinë në lëkurën tuaj.
 • Largon qelizat e vdekura
 • Shkëlqim
 • Hidratim
 • Redukton celulitin
 • Ndihmon në qarkullimin e gjakut

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Skrub për trup – Vaj bademi & livandë HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Skrub për trup – Vaj bademi & livandë HUUMë

900.00 L