Vaj Ricini HUUMë 100 ml

1,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Out of stock

Compare

Vaj ricini (kastori) organik, ideal për përdorim në lëkurë dhe flokë.

Përbërësit:

  • Vaj ricini (kastori)

Përfitimet:

  • Hidraton skalpin e thatë
  • Ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve
  • Flokë voluminoz dhe të fortë
  • Vetulla më të trasha
  • Qerpikë të trashë dhe të gjatë

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj Ricini HUUMë 100 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

1,000.00 L