Vaj Ulliri ekstra i virgjër me lule basani Shkalla 100 ml

550.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Shkalla

In stock

Compare

Eshte nje vaj ulliri Extra I Virgjer Organik I kombinuar me Lule Basani (Hypericum Perforatum)I cili perdoret per kurimin dhe parandalimin e disa semundjeve .

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj Ulliri ekstra i virgjër me lule basani Shkalla 100 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj Ulliri ekstra i virgjër me lule basani Shkalla 100 ml