Vaj Ulliri Musai 5 Litër

6,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Musai

In stock

Compare

Ky vaj prodhohet nga ullinj natyral të varietetit Kalinjot të trajtuar me praktikat e duhura agroteknike dhe të vjelë me kujdes në kodrat e Skrofotinës, Cerkovinës dhe Tre vllazerit, Vlorë

Treguesit cilësorë dhe ushqimorë të këtij vaji janë në përputhje me kërkesat e standarteve evropiane.

Shija: E frutit të freskët, pak e hidhur
Ngjyra: Jeshile në të verdhë
Aciditeti: 0.4 %
Aromë karakteristike e frutit të freskët
përpunuar me presim të fohtë
Ruajtja: Larg burimeve të nxehtësisë dhe dritës

Vlera Energjitike 3770,66/899,92
Yndyrnat 99,99
Karbohidratet 0
Proteinat 0
Fibrat 0
Sheqernat 0
Natrium (Sodium) 6,19
Yndyrnat e ngoupura 14,29
Lageshti 0,01
Kripshmeria (Na x 2.5) 0
Hiri 0

Prodhuar nën asistencën e Institutit të Bujqësisë Biologjike
Afati i përdorimit: 2 vjet

Additional information

Weight 5 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj Ulliri Musai 5 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Musai
  • Vendor: Musai
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu