Verë Duka Shesh i Bardhë 0.75 Litër

1,950.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Duka

In stock

Compare

Vera Shesh i Bardhë prodhohet nga varietet rrushi autokton shqiptar i hardhisë Shesh i Bardhë. Procesi i vinifikimit kryhet ne temperature te kontrolluar dhe i gjithe sistemi i prodhimit eshte i certifikuar me standardin e sigurise ushqimore ISO 22000. Këshillohet të shoqërohet me gatimet e peshkut, frutave të detit dhe djathërave të freskët.

 

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Duka Shesh i Bardhë 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Duka Shesh i Bardhë 0.75 Litër

1,950.00 L

Shto ne shporte