Verë Duka Tempranilo 0.75 Litër

1,450.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Kantina Duka

In stock

Compare

Vere e dendur, me ngjyrë vjollcë me nuancën rubin. Është verë me aroma fine e të larmishme, ku ndihen boronica, mendra, erëzat dhe lulja e manushaqes. Vera është e thatë, e shijshme, me trup dhe e  ekuilibruar. Këshillohet përshtatja me sallamra të freskët, pasta në furrë me perime e mish të kuq prushi. 13% vol

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Duka Tempranilo 0.75 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Duka Tempranilo 0.75 Litër

1,450.00 L

Shto ne shporte