Verë Lundra Merlot-Cabernet 750 ml

2,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

6 in stock

Compare

Vere Lundra Merlot-Cabernet 750 ml: Vere e perzgjedhur me kokrrat me te mira te rrushit, ne cilesine origjinale dhe shije autentike shqiptare. Brand i dedikuar veres se vertete.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Lundra Merlot-Cabernet 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Lundra Merlot-Cabernet 750 ml

2,000.00 L

Shto ne shporte