Verë Medaur Trebbiano 750 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

5 in stock

Compare

Medaur “Trebbiano”  është verë tërheqëse elegante me shije të freskët frutash. Ka 13.5% alkol dhe shoqërohet në mënyrë ideale me pulë, sushi, peshk dhe pasta.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Medaur Trebbiano 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu