Raki Dardhe Williams Aquila Group 0.5 Litër

1,450.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Aquila Group

In stock

Compare

Rakia jonë e dardhes është bërë nga fermentimi dhe distilimi i dardhës Williams. Distilati i përftuar kalon në proçesin e trajtimit në temperatura të ulëta dhe në një filtrim final. Konsumohet në temperaturë 5-10°C.

Grada alkolike (% Vol): 40

 

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Raki Dardhe Williams Aquila Group 0.5 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Raki Dardhe Williams Aquila Group 0.5 Litër

1,450.00 L

Shto ne shporte