Sapun për flokë – Argjilë e gjelbërt, vaj ricini dhe rozmarinë HUUMë

800.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

Out of stock

Compare

Një sapun natyral për flokë, i formuluar me shumë kujdes, duke i lënë flokët tuaj të butë dhe me shkëlqim. Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar.

– Stimulon rritjen e flokëve
– Detoksifikon skalpin nga toksinat
– Ushqen flokët e thatë dhe të dëmtuar
– Përmirëson strukturën dhe i jep volum flokëve tuaj

Përbërësit:

 • Vaj kokosi
 • Gjalpë shea
 • Vaj ulliri
 • Vaj ricini
 • Vaj jojoba
 • Vaj eterik rozmarine
 • Ujë
 • Hidroksid natriumi
 • Argjilë e gjelbërt

Si ta përdorni:

 1. Fërkojeni butësisht sapunin në flokët dhe kokën tuaj tërësisht të lagur.
 2. Shtoni më shumë ujë sipas nevojës, derisa të krijohet një shkumë e konsiderueshme.
 3. Nëse dëshironi të arrini një shpëlarje më të thellë, atëherë masazhoni flokët duke përdorur një dorezë eksfolimi.
 4. Ju lutemi sigurohuni që ta aplikoni sapunin nga lart deri poshtë për të shmangur ngatërrimin e flokëve.
 5. Shpërlani flokët tërësisht.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Sapun për flokë – Argjilë e gjelbërt, vaj ricini dhe rozmarinë HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Sapun për flokë – Argjilë e gjelbërt, vaj ricini dhe rozmarinë HUUMë

800.00 L