Vaj ulliri ekstra i virgjër Valmi 25 Litër

19,500.00 L

Shitur nga: Blishqip.al

In stock

Compare

Vaj Ulliri Valmi prodhohet nga ullinj te fresket te zones se Elbasanit te mbledhur vetem mekanikisht dhe te perpunuar brenda 24h nga vjelja. Vaj Valmi ruan te gjithe vlerat ushqyese, te pasura me antioksidant, vitamina E & K dhe yndyrna te pangopura (kryesisht acid oleik). Niveli i aciditeti eshte nen 0.3%. Ruajtja dhe ambalazhimi behet sipas standarteve te Bashkimit Europian.

Additional information

Weight 25 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vaj ulliri ekstra i virgjër Valmi 25 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vaj ulliri ekstra i virgjër Valmi 25 Litër

19,500.00 L

Shto ne shporte