Verë Gjergj Kastrioti Skënderbeu Dark Descret Primitivo 750 ml

1,100.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Edua Shop

Out of stock

Compare

Verë Gjergj Kastrioti Skënderbeu Dark Descret Primitivo: Prodhuar ne vreshtat autoktone te Kantines Skenderbeu. Nje ngjyre e thelle rubini dhe shije fantastike te frutave. Nje vere me karakter te forte dhe shume komplekse.

Additional information

Weight 0.75 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Verë Gjergj Kastrioti Skënderbeu Dark Descret Primitivo 750 ml"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Verë Gjergj Kastrioti Skënderbeu Dark Descret Primitivo 750 ml

1,100.00 L