Vodka Black Eagle Aquila Group 0.7 Litër

2,000.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Aquila Group

In stock

Compare

Distilat Gruri Premium, i distiluar 5 here dhe i filtruar ne kollon Karboni Aktiv. Një shije unike, e paster dhe me aroma neutrale. Ideale per perdorim ne Kokteile, infusione ose per shots. Serviret e Ftohte.

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Vodka Black Eagle Aquila Group 0.7 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu

Vodka Black Eagle Aquila Group 0.7 Litër

2,000.00 L

Shto ne shporte