Whisky Glauk Aquila Group 0.7 Litër

2,400.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga Aquila Group

In stock

Compare

Whisky i parë dhe i vetëm shqiptar

Një spektër i larmishëm shijesh dhe aromash, të përftuara nga përzgjedhja e kujdesshme e përbërësve dhe djegia natyrale breda fuçive.

Additional information

Weight 0.7 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Whisky Glauk Aquila Group 0.7 Litër"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Aquila Group
  • Vendor: Aquila Group
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu