Set dhuratë me livandë HUUMë

1,200.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

1 in stock

Compare

Set dhurate me livandë, me produktet më të preferuara nga HUUMë

– 1 x sapun për fytyrë (për të gjitha tipet e lëkurës) me livandë, vaj bademi i ëmbel dhe gjalpë shea
– 1 x balsam hidratues për buzë me livandë

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Set dhuratë me livandë HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: HUUMë
  • Vendor: HUUMë
  • Address:
  • No ratings found yet!

Main Menu