Set dhuratë për trup HUUMë

2,300.00 L

Shitur nga: Blishqip.al
Shitur nga HUUMë

1 in stock

Compare

Set dhuratë për trup me produktet më të preferuara nga HUUMë:

– 1 x sapun për trup (për të gjitha tipet e lëkurës) me livandë
– 1 x skrab për trup me vaj bademi dhe livandë
– 1 x balsam për trup me gjalpë shea dhe vaj kantarioni

Të gjitha produktet janë 100% natyrale dhe të punuara me dorë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari për të vlerësuar "Set dhuratë për trup HUUMë"

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vlerësime

There are no reviews yet.

Main Menu